Форма № 112/о «Історія розвитку дитини» РОЗШИРЕНА, від 60 стор., обкладинка картон

17.00грн.

Бланк форми 112/о «Історія розвитку дитини» Розширена відповідає наказу МОЗ №527 от 28.07.2014 г.

Форма друкується на білому офсетному папері. Обкладинка на крейдованому картоні 250 г/м, блок щільністю 70-80 г/м.

Загальна кількість сторінок —  60 стор (30 аркушів).

 

Описание товара

Формат картки — А5, альбомний (горизонтальний, 21 х 14,8 см.)

Колірність друку — чорно-біла.

Скріплення — скоба.

При замовленні від 250 шт., за бажанням замовника, можливе додавання в форму реквізитів або логотипу, зміна структури картки, додавання розділів.

Можлива заміна обкладинки за бажанням замовника на менш щільну (офсетний папір 170 г/м («ватман»).

В структуру картки включено всі графіки розвитку (перцентилі), аркуші огляду педіатром, планові огляди, тощо. Без реклами.

Зразок розширеної форми Ви можете отримати на свою електрону пошту. 

Форма № 112/о є основним медичним документом дитячих поліклінік, центрів первинної медико-санітарної допомоги (далі — ЦПМСД), будинків дитини, закладів охорони здоров’я, що надають амбулаторно-поліклінічну допомогу, у складі яких є дитячі відділення (кабінети). Форма № 112/о призначена для ведення записів щодо розвитку і стану здоров’я дітей та медичного обслуговування від народження до 17 років включно (школярів — до закінчення загальноосвітнього навчального закладу).

Форма № 112/о заповнюється на кожну дитину при першому зверненні до дитячої поліклініки, ЦПМСД, при першому патронажі/виклику додому; у будинках дитини — з моменту поступлення дитини у відповідний заклад.

 

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Форма № 112/о «Історія розвитку дитини» РОЗШИРЕНА, від 60 стор., обкладинка картон”